м. Запоріжжя
бульвар Вінтера, 16
+38 093 697 20 40
+38 066 158 48 95
2701289@gmail.com 

Бірки кабельні маркувальні

БІРКИ МАРКУВАЛЬНІ 

Використовуються для маркування силових та контрольних кабелів, оптичних самонесучих кабелів. Також маркувальні бірки використовують для біркування кабелю ВОЛЗ на опорах ПЛ 0,4-6-10 кВ, розподільчих коробок, опор. Бірки виготовляються з поліпропілену (PP) товщиною 0,4 мм.  для внутрішнього застосування або з PET (АПЕТ) з УФ захистом, що має високу хімічну стійкість, у тому числі до кислотних дощів, вихлопних газів і повітря, насиченого солями для зовнішнього застосування.
УВАГА! Не використовуйте кабельні стяжки без УФ захисту для зовнішнього монтажу бірки.

Вартість бірки кабельної для яких не вказана вартість, уточнюйте на день замовлення. Дякуємо за розуміння.

Вартість бирки кабельної актуальна (21.05.2024)

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ
БІРКА КАБЕЛЬНА
БІРКа КАБЕЛЬНа МАРКУВАЛЬНА

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ 

Бірки кабельні маркувальні, що самоламінуються, допомагають ідентифікувати проводку всередині електричного розподільного щита та панелей керування на електричних підстанціях. Виготовлена з синтетичних матеріалів, бірка поставляється з прозорим ПВХ ламінатом, який захищає ваш текст. Бірка має поверхню на  яку можна записувати за допомогою ручки, олівця або перманентного маркера. При використанні самоламінуючихся бірок зникає потреба у використанні спеціальних маркерів. 

Бірка  маркувальна, що самоламінується  - водостійка, не боїться мінеральних олій,  стійка до розривів та до УФ-випромінювання. У бірки висока стійкість до погодних умов.  Розмір бірки 90х50 мм. Розмір поля для запису 75х40 мм.

Використання: напишіть інформацію на матеріалі-основі бірки за допомогою ручки, олівця або перманентного маркера, зніміть підкладку з клейкого клапана, притисніть, і ваш напис буде захищено від дощу, погоди та вандалів.

БІРКА КАБЕЛЬНА МАРКУВАЛЬНА ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Вартість бірки кабельної маркувальної, що самоламінуються:
Розмір 90х50 мм.  (від 5,90 грн./шт. без ПДВ)
Можливо віготовлення бірки за розміром замовника.
Додатково:
- встановлення люверсу 6 мм. +1 грн./шт.
- округлення кутів +0,25 грн./кут.

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ З ОКРУГЛЕНИМИ КУТАМИ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ ПАКУВАННЯ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ З НАПИСОМ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ З ДВОМА ОКРУГЛЕНИМИ КУТАМИ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ З ДОДАТКОВИМ ЛЮВЕРСОМ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ, ЛЮВЕРС 6 ММ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ ВИГЛЯД ЛЮВЕРСА З ОБОХ БОКІВ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ ЩО САМОЛАМІНУЮТЬСЯ ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ З ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Вартість бірки кабельної маркувальної з змінною інформацією:
Розмір 50х50 мм.  (від 4,00 грн./шт. без ПДВ)
Можливо віготовлення бірки за розміром замовника.
Додатково:
- встановлення люверсу 6 мм. +1 грн./шт.
- округлення кутів +0,25 грн./кут.

Бірки кабельні маркувальні з змінною інформацією - використовуються для маркування кабелів інвертора сонячних станцій, а також різноманітних контрольних кабелів.  Бірка стійка до воді, УФ випромінювання, хімії та розриву. Даний вид бирки застосовується для маркування кабелю, коли данні для маркування відомі заздалегідь, та прописані у проєктній документації. Використання вже готової бірки з нанесеним маркуванням значно пришвидшує  процес маркування. Цей тип маркувальної бірки виготовляється з синтетичного папіру із поліестеру та додатково ламінується з сторони на якій нанесена маркировка. Зворотна сторона бірки дозволяє нанести додатковий напис безпосередньо під час маркування. 

УВАГА! Не використовуйте кабельні стяжки без УФ захисту для зовнішнього монтажу бірки.

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ З ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРЯМОКУТНІ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ З ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ КВАДРАТНІ
БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ З ЗМІННОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗРАЗОК

БІРКИ КАБЕЛЬНІ МАРКУВАЛЬНІ (У-134, У-135, У-136, У-153, У-154)

Кліматичне виконання бирок – У3;5.

Бірки кабельні маркувальні - використовуються для маркування силових, а також контрольних кабелів.  Даний вид бирки застосовується для маркування кабелю, оскільки інші методи маркування трудомісткі та малоінформативні через відсутність достатньої поверхні на кабелі для використання наклейок або нанесення написів, що пояснюють.

УВАГА! Не використовуйте кабельні стяжки без УФ захисту для зовнішнього монтажу бірки.

Бірка кабельна маркувальна У-134

Бірка кабельна маркувальна У-134

Технічні характеристики бирки.
Застосовується для маркування силових кабелів з напругою менше 1кВ (U < 1 кВ). Квадратна 55х55 мм.


Бірка кабельна маркувальна У-135

Бірка кабельна маркувальна У-135

Технічні характеристики бирки.
Застосовується для маркування силових кабелів з напругою більше 1кВ (U < 1 кВ). Кругла Д55 мм.


Бірка кабельна маркувальна У-136

Бірка кабельна маркувальна У-136

Застосовується для маркування контрольних кабелів. Трикутна 55х58 мм.


Бірка кабельна маркувальна У-153

Бірка кабельна маркувальна У-153

Технічні характеристики бирки.
Застосовується для маркування силових кабелів з напругою менше 1кВ (U < 1 кВ). Квадратна 28х28 мм.

Бірка-стяжка кабельна маркувальна У-154

Бірка-стяжка кабельна маркувальна У-154

Технічні характеристики бирки.
Застосовується для маркування силових, сигнальних, контрольних, ethernet кабелів, з напругою менше 1кВ (U < 1 кВ). Виготовляється із нейлону. Поле для запису 19х13 мм.

Вартість - 1,50 грн,/шт. (пакування 100 шт.) 

Бірка кабельна PET (АПЕТ) з УФ захистом

ВИТЯГИ З ДОКУМЕНТІВ РЕГЛАМЕНТУЮЧИХ ВИКОРИСТАННЯ МАРКУВАЛЬНИХ БІРОК

ПУЕ

п. 2.3.15 Кожна кабельна лінія має мати свій номер або найменування. Якщо кабельна лінія складається з кількох паралельних кабелів, кожен з них повинен мати той самий номер з додаванням літер А, Б, В і т.д. Відкрито прокладені кабелі, а також усі кабельні муфти повинні бути забезпечені бирками з позначенням на бирках кабелів та кінцевих муфт марки, напруги, перерізу, номера або найменування лінії; на бірках сполучних муфт - номери муфти та дати монтажу. Бірки мають бути стійкими до дії довкілля. На кабелях, прокладених у кабельних спорудах, бирки повинні розташовуватися по довжині не рідше ніж через кожні 50 м.
На трасі кабельної лінії, прокладеної в незабудованій місцевості, мають бути встановлені розпізнавальні знаки. Траса кабельної лінії, прокладеної орними землями, повинна бути позначена знаками, що встановлюються не рідше ніж через 500 м, а також у місцях зміни напрямку траси.

СНІП 3-05-06-85

п.3.22. Проводи та кабелі, що прокладаються в коробах та на лотках, повинні мати маркування на початку та в кінці лотків та коробів, а також у місцях підключення їх до електрообладнання, а кабелі, крім того, також на поворотах траси та на відгалуженнях.

3.103. Кожна кабельна лінія має бути промаркована та мати свій номер або найменування.

3.104. На відкрито прокладених кабелях і кабельних муфтах повинні бути встановлені бирки.

На кабелях, прокладених у кабельних спорудах, бирки повинні бути встановлені не рідше ніж через кожні  50 - 70 м, а також у місцях зміни напрямку траси, з обох боків проходів через міжповерхові перекриття, стіни та перегородки, у місцях введення (виводу) кабелю траншеї та кабельні споруди.

На приховано прокладених кабелях у трубах або блоках бирки слід встановлювати на кінцевих пунктах у кінцевих муфт, колодязях і камерах блокової каналізації, а також у кожної сполучної муфти.

На приховано прокладених кабелях у траншеях бирки встановлюють у кінцевих пунктів та у кожної сполучної муфти.

3.105. Бірки слід застосовувати: у сухих приміщеннях - із пластмаси, сталі або алюмінію; у сирих приміщеннях, поза будинками та в землі — з пластмаси.

Позначення на бирках для підземних кабелів та кабелів, прокладених у приміщеннях з хімічно активним середовищем, слід виконувати штампуванням, керненням або випалюванням. Для кабелів, прокладених в інших умовах, позначення допускається наносити фарбою, що не змивається.

3.106. Бірки повинні бути закріплені на кабелях капроновою ниткою або оцинкованим сталевим дротом діаметром 1 - 2 мм або пластмасовою стрічкою з кнопкою. Місце кріплення бирки на кабелі дротом і сам дріт у сирих приміщеннях, поза будівлями та землі повинні бути покриті бітумом для захисту від дії вологи.

ПТЕ ЕП

2.4.5. Кожна КЛ повинна мати паспорт, що включає документацію, зазначену у п.2.4.2. диспетчерський номер чи найменування. Відкрито прокладені кабелі, а також усі кабельні муфти мають бути забезпечені бирками; на бирках кабелів на початку і в кінці лінії повинні бути вказані марка, напруга, переріз, номер або найменування лінії; на бірках сполучних муфт – номер муфти, дата монтажу. Бірки мають бути стійкими до дії довкілля. Вони повинні бути розташовані по довжині лінії через кожні 50 м на відкрито прокладених кабелях, а також на поворотах траси та в місцях проходу кабелів через вогнестійкі перегородки та перекриття (з обох боків).

© 2008 - 2024  Майстерня спецдруку "Сантис"