м. Запоріжжя
бульвар Вінтера, 16
+38 093 697 20 40
+38 066 158 48 95
2701289@gmail.com 

Знаки безпеки згідно
ДСТУ EN ISO 7010:2019

Пропонуємо придбати знаки безпеки від виробника. Ми виготовляємо знаки вже більше 10 років. 

Стандарт ДСТУ EN ISO 7010:2019 встановлює зовнішній вигляд знаків безпеки що використовуються для запобігання нещасним випадкам, протипожежного захисту, інформування щодо загрози здоров’ю людей та евакуації. Цей ДСТУ стосується усіх приміщень та сфер, де можуть з’явитися питання, пов’язані з безпекою людей.

Вартість знаків уточнюйте на день замовлення. Дякуємо за розуміння.

ДСТУ EN ISO 7010:2019 поділяє знаки безпеки на 5 категорій:

Ми виготовляємо знаки пожежної безпеки за допомогою прямого трафаретного друку на металі, пластику або плівці. Знаки безпеки, виготовлені таким друком, мають максимальну стійкість до атмосферного впливу і призначені, перш за все, для довгострокового (до 4 років) зовнішнього застосування.
Так само можливий друк знаків сольвентним чорнилом на самоклеючій плівці з подальшим наклеюванням цієї плівки на несучу поверхню (метал, пластик), та прямий УФ-друк на металі, пластику або плівці.
Знаки безпеки, надруковані сольвентним чорнилом, мають недостатню стійкість до атмосферних впливів і призначені, перш за все, для внутрішнього або короткострокового (до 1 року) зовнішнього застосування.
Знаки безпеки, надруковані за допомогою УФ-друку, мають достатню стійкість до атмосферних впливів і призначені для зовнішнього застосування (до 4 років).
Друк на плоттері проводиться при необхідності виготовити незначну кількість знаків одного виду, якщо трафаретний друк не є обов'язковою умовою замовника. Знаки безпеки, надруковані на плоттері при малих тиражах, суттєво виграють у ціні порівняно з шовкодруком.

ТАБЛИЦЯ ДЛЯ ВИБОРУ РОЗМІРУ ЗНАКА
відповідно до EN ISO 7010:2019

Лінійний розмір знаків в залежності від вадствні до нього відповідно до EN ISO 7010:2019: 5 метрів - 100 міліметрів, 10 метрів - 200 міліметрів, 15 метрів - 315 міліметрів, 20 метрів - 400 міліметрів, 30 метрів - 1000 міліметрів.

Розмір знака безпеки залежить від відстані, з якої людина може його чітко бачити. На діаграмі вище показані потенційні розміри знака, щоб максимально відповідати європейським директивам. Фотолюмінесцентні знаки необхідно використовувати там, де природне освітлення недостатнє, особливо для позначення виходів і аварійних виходів. 

ФОРМА ТА КОЛІР ЗНАКА
відповідно до EN ISO 7010:2019

Відповідно до EN ISO 7010:2019 Попереджувальні знаки повинні мати трикутну форму із чорним значком на жовтому фоні, край – чорний.  Знаки обов’язкової дії повинні мати круглу форму із білою піктограмою на синьому тлі. Знаки евакуаційні та медичні  повинні мати квадратну форму із білою піктограмою на зеленому тлі Знаки пожежного обладнання повинні мати квадратну форму із білою піктограмою на червоному тлі. Знаки  заборони повинні мати круглу форму червоного перекресленого кола  із чорною піктограмою на білому тлі.

ПРАВИЛА МОНТАЖУ ЗНАКІВ БЕЗПЕКИ

Монтаж знаків із самоклеючої плівки ПВХ 

     Перш ніж приклеїти знак переконайтеся, що поверхня чиста, не має нерівностей, без жирових та інших забруднень. Пофарбовані поверхні повинні бути повністю просушені, так як залишки розчинника, який знаходиться на невисохлій фарбі, можуть викликати утворення складок бульбашок на поверхні плівки, що знижують адгезію клейового шару, і сприяти відклеюванню плівки.  Запам'ятайте, що ретельно підготовлена ​​поверхня суттєво полегшує роботу та дозволяє уникнути труднощів при наклеюванні, а також забезпечить високу якість приклеювання. Рекомендована температура наклеювання знаку – +8...+35 градусів за Цельсієм.

1.  Ретельно вимийте поверхню, на яку будете приклеювати самок лейку плівку , за допомогою миючого засобу до повного видалення пилу та бруду (як миючі засоби можна використовувати воду і рідке мило).

2.  Знежирить поверхню ганчіркою, просоченою розчином етилового спирту у воді.

3.  Насухо протріть поверхню, не допускаючи самостійного випаровування розчинника.

4.  Розмістіть знак на поверхні та позначте розташування знака олівцем.

5.  Відокремте куточок самоклеючої плівки (приблизно 3 см) від підкладки.

6.  Загніть куточок підкладки.

7.  Приклейте ділянку плівки з відокремленою підкладкою, акуратно провівши по ній рукою чи чистою ганчірочкою.

8.  Повільно і поступово відокремити частину підкладки, що залишилася, починаючи від межі вже приклеєного знака, розгладжуючи плівку, що звільняється від підкладки, багаторазовими перекриваючими рухами чистою ганчірочкою.

9.  Розгладити приклеєний знак безпеки,  докладаючи зусилля за допомогою шпателя чи ганчірки.

10. За наявності бульбашок на поверхні знаку акуратно проткнути їх голкою та видавити повітря за допомогою шпателя.

Монтаж знаків безпеки із пластику  та металу

Знаки із пластику  та металу рекомендується монтувати до поверхні одним з наступних способів:

1. За допомогою спеціальних кронштейнів, шурупів, саморізів, цвяхів (залежно від матеріалу поверхні, на яку монтується знак).

2. За допомогою двостороннього скотчу із сильною адгезією клейового шару.  Двосторонній скотч рекомендується наносити на зворотний бік знака по всьому периметру.

Догляд за знаками безпеки під час експлуатації

Змонтовані та введені в експлуатацію знаки для продовження терміну їх служби рекомендується мити вручну губкою або м'якою ганчіркою, змоченою теплим миючим розчином з обов'язковим обмиванням чистою водою (як миючий розчин можна використовувати воду та рідке мило).
Категорично забороняється застосовувати миючі засоби на кислотній основі або розчиннику!

НАКАЗ № 174 від 24.06.2019  "Про прийняття та скасування національних стандартів"

наказ № 174 від 24.06.2019.docx

© 2008 - 2024  Майстерня спецдруку "Сантис"