м. Запоріжжя
бульвар Вінтера, 16
+38 093 697 20 40
+38 066 158 48 95
2701289@gmail.com 

Попереджувальний знак
"Небезпечно міни!"
"Увага міни!"

Пропонуємо придбати офіційні попереджувальні знаки “НЕБЕЗПЕЧНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!” та попереджувальний знак - інформаційний щит, якими позначають розташування мінних полів, мінних районів, мін та інших пристроїв, місцезнаходження яких було встановлено та зареєстроване військовими формуваннями.

Усі мінні знаки виготовляються згідно МСПМД (IMAS) 08.40 "Маркування небезпек, що походять від мін та ERW" та ДСТУ 8820:2023 «Протимінна діяльність. Процеси управління. Основні положення».

Вартість знаків "Обережно міни!" актуальна (30.03.2024)

Мінні знаки залежно від системи маркування бувають трикутної або чотирикутної форми та призначені для застереження про небезпеку.

Попереджувальний знак "Небезпечно міни!" трикутної форми.
Попереджувальний знак "Небезпечно міни!" трикутної форми.

Попереджувальний знак "Небезпечно міни!", "Увага міни!" трикутної форми.

Використовується у напівпостійній системі маркування небезпечних ділянок місцевості, для маркування на термін до одного року.
Лицьовий бік попереджувального знака має червоний або помаранчевий фон з білим символом небезпеки, яким є череп та схрещені кістки.
Слова “НЕБЕЗПЕЧНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!” зазначаються на лицьовому боці попереджувального знака державною мовою та/або однією з шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, та/або мовою, поширеною у відповідному районі.
Згідно ДСТУ 8820:2023 мінний знак трикутної форми не повинен мати окантування з матеріалу, який відбиває світло.
Зворотний бік попереджувального знака - повинен бути білого або іншого кольору, ніж той, що вказує на небезпеку.
Розміри попереджувального знака трикутної форми становлять не менше ніж 280х200х200 мм.

Знак виготовляється з таких матеріалів:
1. Композитний матеріал 3 мм.  (від 100 грн./шт. без ПДВ)
2. Пластик ПВХ 3 мм.  (від 60 грн./шт. без ПДВ)
Зображення наноситься стійкою до УФ-випромінюванню фарбою.
Додатково:
- жовта світловідбивальна смуга виготовлена з високоякісної інженерної плівки. +10 грн./шт.
- отвори для кріплення +5 грн./шт.

Докладніше про системи маркування >>>

Попереджувальний знак "Небезпечно міни!" квадратної форми.
Попереджувальний знак "Небезпечно міни!" квадратної форми
Попереджувальний знак "Небезпечно міни!" квадратної форми

Попереджувальний знак "Небезпечно міни!", "Увага міни!" квадратної форми.

Використовуються у постійній системі маркування, яка призначена для маркування небезпечних ділянок місцевості, де неможливо проводити очищення/розмінування місцевості (об’єктів) від вибухонебезпечних предметів в найближчому майбутньому, її встановлюють на термін до 5 років та більше.
Лицьовий бік попереджувального знака має червоний або помаранчевий фон з білим символом небезпеки, яким є череп та схрещені кістки.
Слова “НЕБЕЗПЕЧНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!” зазначаються на лицьовому боці попереджувального знака державною мовою та/або однією з шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, та/або мовою, поширеною у відповідному районі.
Попереджувальний знак по краям лицьового боку має жовту світловідбивальну смугу (відповідно до виправленого та доповненого протоколу II слід, щоб на знаку була жовта світловідбивна облямівка зі світловідбиваючого матеріалу, але ця рекомендація не є обов'язковою вимогою стандарту МСПМД (IMAS) 08.40).
Згідно ДСТУ 8820:2023 Рекомендовано, щоб мінний знак чотирикутної форми мав окантування з матеріалу, який відбиває світло.
Зворотний бік попереджувального знака - повинен бути білого або іншого кольору, ніж той, що вказує на небезпеку.
Розміри попереджувального знака квадратної форми становлять не менше ніж 250х250 мм.

Знак виготовляється з таких матеріалів:
1. Композитний матеріал 3 мм.  (від 120 грн./шт. без ПДВ)
2. Пластик ПВХ 3 мм.  (від 75 грн./шт. без ПДВ)
Зображення наноситься стійкою до УФ-випромінюванню фарбою. Додатково:
- жовта світловідбивальна смуга виготовлена з високоякісної інженерної плівки. +10 грн./шт.
- отвори для кріплення +5 грн./шт.

Докладніше про системи маркування >>>

Дерев’яні стійки для попереджуючих знаків "Небезпечно міни"

Виготовляємо дерев’яні стійки для попереджуючих знаків "Небезпечно міни" (Ціна договірна)

Компонування довготривалих систем маркування небезпек, пов'язаних з мінами та ERW, має включати поєднання вказівників, знаків та фізичних загороджень, які чітко позначають межі зони небезпеки, пов'язаної з наявністю мін та ERW. Попереджувальні знаки у небезпечному районі повинні бути помітними, чіткими, довговічними, стійкими до впливу погодних умов, чітко вказувати на небезпечний район, а також зрозумілими для населення певної громади, територія якої уражена мінами та вибухонебезпечними  предметами - наслідками війни.

Зверніть увагу, забороняється вікористовувати знаки мінної безпеки з нанесенням попереджуючих написів з обох сторін знаку. Знак виготовляється виключно з нанесеням попередження з однієї сторони. При встановленні знак розташовується задньою стороною без написів до небезпечної території, та написами - до людини що наближується до небезпечного місця.

Офіційні попереджувальні знаки та інші позначення небезпечного району встановлюються навколо небезпечного району на відстані, щоб цивільна особа, яка наближається до небезпечного району, могла бачити їх з будь-якої точки наближення.

Попереджувальний знак встановлюють так, щоб він був звернений у бік, протилежний місцезнаходженню замінованого району або небезпечної зони.

У процесі проектування систем маркування небезпек, пов'язаних з мінами та ERW, слід брати до уваги період, протягом якого буде впроваджено систему маркування. Але окрім періоду, ще слід підбирати матеріали, що застосовуються під час виготовлення систем маркування, таким чином, щоб вони мали невелику практичну цінність для використання в інших практичних цілях, не пов'язаних з маркуванням мін та ERW, або взагалі такою цінністю не мали. Якщо використовуваний матеріал має певну практичну або властиву йому цінністю, тоді, ймовірно, він буде знятий місцевим населенням. Запропоновані нами матеріали для виготовлення систем маркування небезпек, не мають практичну або властиву їм цінність.

знак небезпечно міни - жовта світловідбивальна смуга виготовлена з високоякісної інженерної плівки.
Знак "Увага міни!"
Знак "Небезпечно міни"
Знак увага міни (danger mines)
Знак "Небезпечно міни"
Знак "Обережно міни"
Знак "Обережно міни"

Застосування попереджувальних знаків "Небезпечно міни!" та "Увага міни!" для загородження у вигляді фізичного бар'єру 

Загородження у вигляді фізичного бар'єру

До фізичних загороджень належать стіни, огорожі з стрічки огороджувальної (сигнальної) або інші перешкоди, які перешкоджають ненавмисному входу в зони небезпеки, пов'язані з мінами та ERW. Канати загороджень можуть бути виготовлені з будь-якого довговічного матеріалу, включаючи дріт, шпагат, мотузку або стрічку із синтетичного матеріалу - еластичного поліетиленового матеріалу. Як стійки можна використати дерева, будівлі або існуючи конструкції чи стовпи.

Офіційні знаки небезпеки повинні прикріплюватися до верхнього канату загородження на відстані не більше 30 метрів один від одного та в межах 5 метрів від кожної точки повороту. У випадку необхідності знаки можна також прикріплювати до стійки загородження.

Докладніше про системи маркування >>>

Стрічка огороджувальна (сигнальна) червоно-біла завширшки 75 мм., довжиною 500 метрів.

стрічка огороджувальна (сигнальна) червоно-біла 500 метрів

Виготовляється з еластичного поліетиленового матеріалу. Використовується для огородження замінованої (небезпечної) території. Згідно техніки безпеки поводження з вибухонебезпечними речовинами, небезпечні території мають позначатися відповідними знаками, та огороджуватись, для запобігання випадкового потрапляння цивільних осіб чи бійців ЗСУ . Для цього використовується огороджувальна (сигнальна) стрічка.

Вартість огороджувальної (сигнальної) червоно-білої стрічки (75 мм. х 500 м.) складає 290 грн.

Попереджувальний знак - інформаційний щит "Увага міни!"

Попереджувальний знак - інформаційний щит.

Розміри інформаційного щита становлять 1400х700 мм.
Лицьовий бік попереджувального знака - інформаційного щита має білий фон з розташованим у центрі червоним квадратом розміром 250 х 250 мм. із символом небезпеки білого кольору, яким є череп та схрещені кістки. Також у верхніх кутах розташовані червоні трикутники розміром 280 х 200 х 200 мм. з написом білого кольору “ОБЕРЕЖНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!”. На щиті присутні написи чорними літерами між трикутниками над квадратом “НЕ ПОКИДАЙТЕ ДОРОГУ! ТЕРИТОРІЯ ВЗДОВЖ ДОРОГИ ЗАМІНОВАНА!” та напис чорними літерами під квадратом “У ВИПАДКУ НЕБЕЗПЕКИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101”.

Написи “ОБЕРЕЖНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!” зазначаються державною мовою та/або однією з шести офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, та/або мовою, поширеною у відповідному районі.

Поверхня попереджувального знака - інформаційного щита виконана світлоповертальною, чорні елементи не мають світлоповертального ефекту.

Попереджувальний знак - інформаційний щит виготовлено згідно з кліматичним виконанням У та ХЛ (ГОСТ 15150-69).

Усі деталі і складові частини попереджувального знака - інформаційного щита виготовлені з антикорозійних матеріалів або мають захисне антикорозійне покриття.

Корпус і зворотний бік попереджувального знака - інформаційного щита, а також усі елементи кріплення та опора сірого кольору.

Висота опори, на якій розміщується попереджувальний знак - інформаційний щит, становить не менше 2 метрів.

Встановлюється попереджувальний знак - інформаційний щит вздовж автомобільних доріг, на інших ділянках відкритої місцевості на відстані 300-500 метрів один від одного.

Знак виготовляється з таких матеріалів:
1. Оцинкований метал 0,45 мм. з полімерним покриттям. (від 4000 грн./шт. без ПДВ)
2. Композитний матеріал 3 мм. (від 4200 грн./шт. без ПДВ)
Зображення наноситься стійкою до УФ-випромінюванню фарбою.
Використовується біла світлоповертальна інженерна плівка.

Вартість металевого каркасу для попереджувального знаку обчислюється згідно технічного завдання на встановлення відповідного знака.

Також пропонуємо придбати у нас системи маркування мін/вибухонебезпечних залишків війни й маркування безпечних шляхів та інших елементів робочого майданчика власного виробництва. Детальніше >>>

Організаціям із розмінування слід уникати застосування саморобних систем маркування. Саморобні системи маркування слід замінювати в найкоротші терміни постійними або тимчасовими системами маркування.

© 2008 - 2023  Майстерня спецдруку "Сантис"