м. Запоріжжя
бульвар Вінтера, 16
+38 093 697 20 40
+38 066 158 48 95
2701289@gmail.com

Таблички для МГН
з шрифтом Брайля

ТАКТИЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОКАЖЧИКИ (ТІП)

(таблички дубльовані шрифтом Брайля)

Однин з факторів доступності - це пристосування об’єкта чи послуги для людей з порушеннями зору. Відмова в такому пристосуванні є дискримінацією великої кількості людей. Але окрім дискримінації це є порушення норм Конвенції та ДБН “Інклюзивність будівель і споруд”  і неприйнятно для України як цивілізованої Європейської держави.

ДБН В.2.2-40:2018 “Інклюзивність будівель і споруд” - є обов’язковими до виконання на території України. У цих нормах наведені всі необхідні технічні характеристики для влаштування елементів безбар’єрності, а також візуальні приклади, як це потрібно робити.

Тактильні інформаційні покажчики – дублюють надруковану текстову чи графічну інформацію у тактильному вигляді (шрифтом Брайля). Розташування тактильних символів - зліва направо. Таблички з шрифтом Брайля  не повинні мати гострих кутів.
Для зазначення напряму руху до місця знаходження тактильно інформаційного покажчика, повинні використовуватися направляючі та інформаційні тактильні смуги.

Шрифт Брайля на інформаційних вказівниках виконується згідно  вимог  ДСТУ ISO 17049 за допомогою УФ друку.
Також ви можете замовити у нас виконання шрифту Брайля антивандальним методом - металеві півсфери. Це повністю стійкий до будь якого механічного чи хімічного впливу варіант виконання.  Форму та розмір точки шрифту виконуємо згідно ДСТУ ISO 17049:2017 "Доступне проектування. Застосування шрифту Брайля на інформаційних вказівниках, обладнанні та приладах (ISO 17049:2013, IDT).

Інформаційні покажчики з шрифтом Брайля поділяють на зовнішні, внутрішні, тактильні позначки та мнемосхеми

Зверніть увагу!
Згідно НАКАЗУ МВС УКРАЇНИ № 579 від 09.07.2018 "Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту "
Вхід до приміщення укриття повинен забезпечувати вільний доступ усередину, та можливість користування ним особою з інвалідністю та іншим маломобільними групам населення.


Вартість актуальна на 30.04.2024

ЗОВНІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

ЗОВНІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

Вартість : від 400 грн. (250х160 мм.)

Зовнішня тактильна табличка повинна містити таку основну інформацію про об’єкт як - назву та години роботи. Місце розміщення зовнішньої тактильної таблички - праворуч від входу до об’єкта на висоті від 1,2 м до 1,5 м на стіні  або окремому  стояку, вертикально по відношенню до поверхні землі, або на спеціальному стояку горизонтально під кутом 25-40 градусів на висоті 0,9 м.
Нанесення текстової та графічної інформації - аплікація або друк. (Розмір тактильної вивіски на замовлення).  

Зовнішня тактильна табличка з шрифтом Брайля
Табличка розклад роботи, дубльована шрифтом Брайля.
Табличка вхід для МГН

Табличка "Кнопка виклику персоналу" дубльована шрифтом Брайля.

Вартість : 1100 грн./комплект

 ДБН В.2.2-40: 2018 «Інклюзивність будівель і споруд.  Основні положення”  вимагає забезпечити  обов’язкову доступність до приміщення для МГН через пандус або підйомник.  Для виклику персоналу, що може допомогти скористатися підйомником або пандусом, біля них розміщують табличку з написом "КНОПКА ВИКЛИКУ" дубльовану шрифтом Брайля.
Комплект для виклику персоналу складається з таблички жовтого кольору з шрифтом Брайля, сенсорної кнопки-передавача (клас захисту IP65) та приймача що встановлюється у приміщенні та живиться від мережі 220В. Дальність прийому виклику - до 150 м.

Комплект також можна змінити під потреби замовника, а саме, додати до 20 кнопок чи інших датчиків. Також можна однією кнопкою вмикати одразу декілька приймачів.

УВАГА! При пошкоджені кнопки виклику, не потрібно купляти новий комплект з табличкою, достатньо подбати тільки саму кнопку та замінити її.

Шрифт Брайля виконується антивандальним методом - металеві півсфери.  Форма та розмір точки шрифта виконується згідно ДСТУ ISO 17049:2017 "Доступне проектування. Застосування шрифту Брайля на інформаційних вказівниках, обладнанні та приладах (ISO 17049:2013, IDT).

Кнопка виклику персоналу та дзвінок
Табличка для кабінету Брайля

ВНУТРІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

Внутрішні  тактильні таблички зазвичай розміщуються на першому поверху, холі або у вестибюлі. Вони інформують про об’єкт та послуги, що тут надаються. Таблички з номером кабінету та його призначенням повинні бути розміщенні на висоті від 1,2-1,5 м, та на відстані 0,3 м праворуч від дверей. Якщо немає можливості розміщення даної таблички у вказаному місці, допускається її встановлення зліва від дверей але з обов’язковим застосуванням інформаційної тактильної смуги. для його позначення.

ВНУТРІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ
Табличка Брайля - лікар загальної практики - сімейний лікарь
Табличка Брайля - старша медична сестра
ВНУТРІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ
ВНУТРІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ 2
ВНУТРІШНІЙ ТАКТИЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОКАЖЧИК З ШРИФТОМ БРАЙЛЯ 3

ПРИВІТАННЯ ДУБЛЬОВАНЕ ШРИФТОМ БРАЙЛЯ

Виготовляємо привітання, та їнші матеріали, з дублюванням шрифтом Брайля. Індивідуальний підхід. Телефонуйте.

привітання, та їнші матеріали, з дублюванням шрифтом Брайля
привітання, та їнші матеріали, з дублюванням шрифтом Брайля
привітання, та їнші матеріали, з дублюванням шрифтом Брайля

© 2008 - 2024  Майстерня спецдруку "Сантис"