м. Запоріжжя
бульвар Вінтера, 16
+38 093 697 20 40
+38 066 158 48 95
2701289@gmail.com 

Фотолюмінесцентні знаки та символи ІМО (IMO simbols)

Згідно “Додатку 1 до Інструкції про огляд суден, які здійснюють плавання (експлуатуються) на внутрішніх водних шляхах України (пункт 2.4 розділу ІІ) обов’язкова наявність необхідного маркування, написів і знаків для організації боротьби за живучість судна і евакуації людей. При відсутності необхідних знаків ІМО інспектор повинен заборонити вихід судна у плавання до усунення цього порушення.

 Пропонуємо придбати фотолюмінесцентні знаки та символи ІМО (IMO simbols) від виробника. 

Ми виготовляємо знаки ІМО вже більше 10 років. 

Доступне та безпечне середовище через інновації!

Фотолюмінісцентний знак ІМО накопичує енергію від джерел світла та вивільняє світлову енергію в темряві завдяки використанню 100% екологічно чистого фотолюмінісцентного матеріалу, без будь-яких токсичних або радіоактивних добавок і який перевищує всі необхідні властивості післясвітіння. 

Пропонуємо два види знаків:

1. Найбільш поширений - самоклеючий знак на ПВХ плівці вкритий фотолюмінісцентним захисним шаром. Гарантійний термін на цей символ ІМО становить 1 рік.

2. Найбільш довговічний - самоклеючий знак на модифікованому PETX, який можна безпечно використовувати всюди. Крім цього, цей знак УФ-стійкий, на відміну від ПВХ, який швидко  жовтіє. Ось чому ми пропонуємо 3-річну гарантію. Знаки на PETX друкуються із зворотного  боку, ще одна інновація, таким чином друк захищений від впливу навколишнього середовища і результатом є вивіски з глянсовою передньою поверхнею. Знаки ІМО завжди легко встановити завдяки самоклеючій основі. Усі вивіски поставляються із захисною передньою  плівкою, яка обов'язково знімається після монтажу.


Вартість знаків ІМО на ПВХ плівці
(21.02.2024)

Знак 150х150 мм. (фотолюмінісцентний) - 60 грн./шт. (без ПДВ)
Знак 150х300 мм. (фотолюмінісцентний) - 110 грн./шт. (без ПДВ)
Знак 75х150 мм. (фотолюмінісцентний) - 35 грн./шт. (без ПДВ)
Знак 300х400 мм. (фотолюмінісцентний) - 250 грн./шт. (без ПДВ)

Фото символів ИМО
Самоклеючий знак IMO на модифікованому PETX
знаки та символи ІМО (IMO simbols)
знак ІМО пожежний кран-комплект (IMO simbols)

Знаки ІМО для шляхів евакуації.
Escape route signs (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

SOLAS, Глава III, Правило 20.10 вимагає наявнівсь знаків для визначення місць розташування рятувального обладнання відповідно до рекомендацій IMO. Слід звернути увагу на символи, що стосуються рятувальних засобів та заходів, прийнятих ІМО згідно з резолюцією A.760 (18), MSC82 (70) і A.952 (23). 

Знаки ІМО евакуаційні.docx

Знаки ІМО рятувальні.
Life saving appliance signs (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Ці знаки безпеки необхідні для доповнення або розширення сфери застосування офіційно визначених знаків. Багато з цих знаків будуть вимагатися державою прапора та класифікаційними органами для забеспечення безпеки та рятувального обладнання. 

Знаки ІМО рятувальні.docx

Знаки ІМО пожежні.
FIRE FIGHTING SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Згідно правил, судна використовують знаки із зображенням протипожежних символів для ідентифікації обладнання на борту. Судна, побудовані до січня 2004 року, можуть продовжувати використовувати символи Резолюції A.654 (16) до тих пір, поки Плани пожежі не потребують серйозної модифікації або заміни. Коли це відбувається, для складання нових планів слід використовувати символи ISO 17631 незалежно від віку судна. 

Знаки ІМО пожежні.docx

Знаки ІМО протипожежного контролю.
FIRE CONTROL SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2, ISO 17631: 2002)

Згідно правил, судна використовують знаки із зображенням протипожежних символів для ідентифікації обладнання на борту. Судна, побудовані до січня 2004 року, можуть продовжувати використовувати символи Резолюції A.654 (16) до тих пір, поки Плани пожежі не потребують серйозної модифікації або заміни. Коли це відбувається, для складання нових планів слід використовувати символи ISO 17631 незалежно від віку судна. 

Знаки ІМО пожежного контролю.docx

Знаки ІМО заборонні.
PROHIBITION SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Немає спеціального морського законодавства щодо заборонних знаків, однак кодекс ISPS вимагає, щоб певні зони мали обмежений доступ і були ідентифіковані як такі.
На борту судна широко використовуються заборонні знаки для інформування екіпажу, пасажирів і відвідувачів про вимоги бортової політики. Вони також виділяють проблеми, які викликають занепокоєння, у яких досвід або оцінка ризику визначили необхідність повідомлення про заборону.

Знаки ІМО заборонні.docx

Знаки ІМО обовязкової дії.
MANDATORY SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Знаки ІМО обов’язкової дії використовуються для інформування та попередження екіпажу, пасажирів та відвідувачів, у тих випадках коли після оцінки ризиків виникла необхідність обов’язкового інструктажу. Ці знаки IMO призначені для вказівки на обов'язкові дії або необхідність використання засобів індивідуального захисту певного типу.

Знаки ІМО обов’язкової дії.docx

Знаки ІМО попереджувальні.
HAZARD SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Знак небезпеки або попереджувальний символ – це символ, призначений для попередження про небезпечний матеріал, місце чи об’єкт, включаючи електричний струм, отруту та радіоактивність. Використання знаків небезпеки регулюється законом чи державними стандартами. Символи небезпеки ІМО можуть доповнюватись написами з додатковою інформацією, щоб визначити тип небезпеки та рівень загрози (наприклад, класи токсичності). Символи попередження використовують замість письмових попереджень або доповнення до них, оскільки вони швидко розпізнаються (швидше, ніж читання письмового попередження) і більш поширені (один і той самий символ може бути однаково розпізнаний за значенням носіями різних мов) . Використання термінів «Небезпека», «Попередження» та «Обережно» на знаках ІМО визначається серйозністю небезпеки.
Небезпека (Danger) - можливий летальний результат.
Попередження (Warning) - серйозний наслідок.
Обережно (Caution) – обставини, на які слід звертати увагу або уникати.

Знаки ІМО попереджувальні.docx

Знаки ІМО комбіновані.
COMBINATION SIGNS (IMO Resolution A.1116(30) and ISO 24409-2)

Виготовлення комбінованих вивісок відбувається з урахуванням багатьох норм і вимог до всіх типів знаків. Вони в першу чергу використовуються у сферах, які передбачають наявність різних нормативних актів щодо одного приміщення, і ці багатоцільові знаки розроблені для адекватного інформування без необхідності використання кількох знаків ІМО. Вони передають комбінацію більш ніж однієї інструкції, тобто повідомлення про небезпеку та заборону або кілька повідомлень, які вимагають різних символів.

Знаки ІМО комбіновані.docx

Інформаційні бірки IMO.
TIE TAGS

Інформаційні бірки потрібні скрізь, де виникає потреба тимчасово позначити предмети та зони з міркувань безпеки, як правило, під час технічного обслуговування та у зв’язку з системою дозволу на роботи. Ці ярлики надруковані на напівтвердому полівінілхлориду з матовим покриттям, що дозволяє додати ручкою авторизаційний підпис і дату. Інформаційні мітки ІМО поставляються в упаковках по десять штук і в комплекті з стяжками для швидкого кріплення.

Інформаційні бірки IMO.docx

Знаки IMO (кодекс ISPS).
ISPS CODE SIGNS 

Кодекс ISPS – це комплекс заходів для підвищення безпеки суден і портових споруд. Він був розроблений у відповідь на загрози для кораблів і портових споруд після терактів 11 вересня. 

Знаки IMO ISPS.docx

Знаки IMO інформаційні.
INFORMATION SIGNS 

Інформативний знак - це графічно зрозумілий та помітний плакат, який інформує людину про призначення предмета чи приміщення.  Такий знак може надавати інструкцію щодо використання чого-небудь. Ми виготовляємо інформаційні знаки максимально помітними наскільки це дозволяє технологія виготовлення знаків IMO.

Знаки IMO інформаційні.docx

НАКАЗ  №159 від 24.02.2007 «Про затвердження Правил пожежної безпеки на морських суднах України»

Про затвердження Правил пожежної... _ від 24.02.2007 № 159.docx

Фотолюмінесцентні (світлонакопичувальні) знаки безпеки (IMO) слід застосовувати там, де можливе аварійне відключення джерел світла, а також як елементи фотолюмінесцентних евакуаційних систем для забезпечення самостійного виходу людей із небезпечних зон у разі виникнення надзвичайних ситуацій. 

Images are borrowed from the T-ISS catalog 

© 2008 - 2023  Майстерня спецдруку "Сантис"